Portal_background_image

استاندار از موكب هاي زائرين اربعين حسيني درشهرستان اراك بازديد كرد

استاندار مرکزی به همراه دکتر بختیاری فرماندارشهرستان اراک ،امیدی دبیر ستاد اربعین استان و جمعی از مسئولان از موکبهای پذیرایی از زائرین اربعین حسینی (ع) در سطح شهر اراک و روستای رباط میل بازدید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تمهیدات لازم برای زائران پیش بینی وخدمات مطلوبی به آنها ارائه می شود و خادمان مواکب با عشق به اهل بیت (ع) به خوبی خدمات رسانی می کنند.

وی افزود: هر سال با مشارکت مردم و کمک و پشتیبانی مسئولین شاهد خدمات رسانی بهتری به زائرین اربعین حسینی هستیم که در استان مرکزی نیز این مهم را شاهد بودیم.

وی گفت: مردم با استفاده از امکانات خودشان خدمات خوبی به زائرین ارائه می کنند و زائرینی که از کشورهای همسایه  در استان مرکزی  تردد داشتند از میزبانی مردم این استان ابراز رضایتمندی نمودند.

آقازاده ادامه داد: از اواخر این هفته شاهد بازگشت زائرین خواهیم بود که تمهیدات لازم برای آن اندیشیده شده است و ستاد اربعین حسینی استان و فرمانداران  مکلف هستند در این زمینه هماهنگی و برنامه ریزی لازم را  داشته باشند.

استاندار مرکزی  از همه مردم عزیز استان مرکزی که  با جمع آوری کمک ها و مدیریت موکب ها در کنار ستاد اربعین حسینی و دستگاه های ذی ربط توانستند خدمات خوبی را به زائرین اربعین حسینی (ع) ارائه نمایند، تقدیر و تشکر کرد.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها