Portal_background_image

جلسه شوراي حفاظت از منابع آب شهرستان اراك

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان اراک به ریاست دکتر بختیاری فرماندار و با حضور جمعی ازمسئولین دستگاهای اجرایی شهرستان صبح امروزدر محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 دکتر بختیاری درجلسه شورای حافظت از منابع آب شهرستان اراک با اشاره به کمبود منابع آب و نگرانی‌های مربوط به آب اظهار داشت: همه تلاش ما دربرگزاری این جلسات این است که آب موجود را به‌گونه‌ای مدیریت کنیم تا مردم کمترین دغدغه در مصرف آب در بحث کشاورزی، شرب و صنعت را داشته باشند.

فرماندار افزود: جهاد کشاورزی در بحث احیا و لایروبی قنوات بیش از گذشته کار کند، شهردارها از کاشت چمن جلوگیری کند و در این امر جدی باشند و تمام چمن‌های موجود را تا پایان سال به کشت گونه‌های کم‌آبر و درخت‌کاری تغییر دهند.

وی تصریح کرد: اداره برق و اداره آب‌های زیرزمینی در بحث کنتور‌های حجمی هوشمند بیشتر تلاش کنند تا بتوانیم از این نظر هم صرفه‌جویی بهتری در مصرف آب داشته باشیم و در مقابل هم قرار بر این شده تا مسئولان در نصب کنتور‌های حجمی هوشمند هزینه کمی برای کشاورزان درنظر بگیرند، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هم درصد بالایی از سود بانک‌ها را برای نصب کنتور‌های حجمی هوشمند متقبل شده‌ است.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها