Portal_background_image

جلسه كميته فني اشتغال روستايي و فراگير شهرستان اراك

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یازدهمین جلسه کمیته فنی اشتغال روستایی و فراگیر شهرستان اراک به ریاست بی غم معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضا ء و تعدادی از متقاضیان بمنظور بررسی طرح های ارجاع شده ازدستگاههای اجرایی شهرستان درسامانه کارا و همچنین و ضعیت پرونده های ارجاع شده به بانک ها ی عامل درخصوص تسهیلات اشتغال فرا گیر متقاضیان درحوزه شهرستان درفرمانداری برگزار و پس احث وتبادل نطرو طرح مشکلات توسط افراد معرفی شده به بانکها نمایندگان با نکهای عامل توضیحات لازم را ارائه و مقررشدصاحبان طرح های معرفی شده درمهلت تعین شده دراین جلسه مدارک مربوطه را جهت اخذ تسهیلات به بانکها مربوطه ارائه نمایند.

 دراین جلسه  همچنین روند بارگذاری فرآیند ثبت نام و بررسی طرح ها در سامانه کارا مورد بررسی قرار گرفت . در ادامه  نمایندگان  بانک های عامل خواسته شد  تا طبق روال معمول گزارش خود از تغییرات در میزان تسهیلات پرداخت شده و تعداد اشتغال ایجاد شده را بیان نمایند.

در مجموع 8طرح سازمان جهاد کشاورزی به اتفاق آرا تصویب و 2 طرح برای تصمیم گیری به کمیته استان ارجاع داده شد. و 10طرح مرتبط با صنعت، معدن و تجارت و 2 طرح مطرح شده توسط اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات به اتفاق آرا تصویب وجهت اجرای به بانکهای عامل معرفی شدند.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها