Portal_background_image

فرماندار اراك نظارت‌هاي نوروزي مراكز اقامتي و خدماتي در اراك تشديد شد

به نقل از خبرگزاری تسنیم در اراک، حسین بختیاری ظهر روزسه شنبه 24/12/95 در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی که در سالن غدیر استانداری مرکزی برگزار شد با اشاره به ستاد خدمات سفر شهرستان اراک اظهار داشت: ستاد خدمات سفر این شهرستان تشکیل شده و مطابق ستاد استانی کمیته‌های هشت‌گانه آن در سطح شهرستان تشکیل و نظارت‌ها شروع و تا 14 فروردین ادامه دارد و این ستاد فعالیت خود را با 23 مصوبه دنبال می‌کند.

وی افزود: شرح وظایف کمیته‌ها انجام شده و قرار شده که تمامی ادارات بنر خوش‌آمدگویی به مسافران را نصب کنند و شهرداری‌ها موظف شده‌اند که نسبت به تامین روشنایی معابر، پارک‌ها، شست‌و‌شوی بلوارها و گاردریل‌ها  و همین‌طور تجهیز دستگاه‌های امدادی مانند هلال احمر اقدام کنند.

فرماندار اراک تصریح کرد: علوم پزشکی و هلال احمر موظف به تجهیز پایگاه‌های بین‌راهی خود شده‌اند تا درصورت بروز حوادث احتمالی بتوانند بهترین سطح از دمات را ارائه کنند.

بختیاری بیان کرد: مراکز استان و شهرستان از 23 روز پیش کار نظارت بر هتل‌ها، رستوران‌ها، مساجد بین‌راهی، سرویس‌های بهداشتی را آغاز کرده‌اند، دستگاه‌های خدمات‌رسان مکلف شده‌اند که از 25 اسفند هیچ‌گونه کندمانی را نداشته باشند و همچنین در ایام نوروز نسبت به قطع خدمات اقدام نکنند.

و ادامه داد: راه و شهرسازی موظف به تامین روشنایی جاده‌‌های بین شهری شده، محور بین اراک و قم، نرسیده به آشتیان در مسیری دو کیلومتری چراغ‌ها روشن نمی‌شود که البته مربوط به قم بوده و باید مذاکرات لازم در این زمینه انجام شود.

فرماندار اراک عنوان کرد: حمل و نقل موظف شده که نسبت به آماده‌سازی ناوگان مسافربری اقدامات لازم را انجام دهد، دررابطه با اسکان نوروزی هم آموزش و پرورش موظف شده که زمینه اسکان مسافران فرهنگی در مرحله نخست و بعد همه مسافران را فراهم کند و در مجموع آمادگی کامل برای ارائه خدمت به شهروندان و مسافران را داریم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری اراک


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها